Про це розповів заступник начальника управління-начальник відділу Департаменту охорони здоров’я КМДА Юрій Берестовенко, пише “Суспільне”.
За його словами, нині у міських амбулаторіях повністю мають джерела такого живлення чергові та маніпуляційні кабінети, приміщення для зберігання вакцин і кабінети для екстреної стоматологічної допомоги. Також ними облаштували й стаціонарні відділення.
Крім того, повноцінно зможуть працювати й операційні, реанімаційні відділення, палати та ліфти. Також у КМДА створили запаси палива, які дозволять працювати лікарням від одного дня до восьми без додаткового електроживлення. А у разі його закінчення у відомстві розробили маршрути постачання.
До того ж лікарні матимуть змогу підключатися до мобільних станцій опалення, які працюють на дизель-генераторах. Це дозволить тримати комфортну температуру в приміщеннях навіть за відсутності тепла та продовжити лікувальні процедури за таких умов.
Національна служба здоров’я України підписала з 15 закладами міста Києва договори щодо готовності закладів надавання допомоги в надзвичайній ситуації. Це заклади, які є пріоритетними.
Ситуація з електроенергією в Україні
Раніше повідомляли, що 1 жовтня з ремонту достроково вивели енергоблок однієї з атомних електростанцій. Він додасть енергосистемі ще 1 000 МВт потужності.
В “Енергоатомі” зауважили, що після виходу блоку на повну потужність українська енергосистема зміцниться на 1 тисячу мегават.
Нагадаємо, 30 вересня 2024 року виконувач обов’язків голови правління НЕК «Укренерго» Олексій Брехт заявив, що Україна має шанси пройти зиму без відключень електроенергії. Для цього, за його словами, температура повітря має бути від нуля градусів за Цельсієм і вище.
Звернемо також увагу, що 1 жовтня 2024 року з ремонту достроково вивели енергоблок однієї з атомних електростанцій. Після виходу блоку на повну потужність українська енергосистема зміцниться на 1 000 МВт.
Зазначимо, 24 червня колишній очільник НЕК “Укренерго” Володимир Кудрицький повідомив, що Україна втратила близько 9 гігаватів генеруючих потужностей. Тоді він заявив, що наша країна має невідкладно почати будувати об’єкти нерозподіленої генерації, готуючись до зими 2024-2025 років. Адже невеликі електростанції зроблять Україну стійкішою до нових російських атак.