Новости

У 2024 році в столиці відремонтували 32 світлофори з дотриманням принципів безбар’єрності

Протягом 2024 року у столиці відремонтували 32 світлофорні об’єкти з дотриманням принципів безбар’єрності. Про це повідомив директор комунального підприємства «Центр організації дорожнього руху» (ЦОДР) Олександр Міщенко під час семінару «Безбар’єрність транспортної інфраструктури міста Києва – поточний стан і перспективи».

«Створення безбар’єрного середовища для містян і містянок – одне з пріоритетних завдань на найближчі роки. Тому фахівці ЦОДРу, розробляючи схеми організації дорожнього руху, враховують потреби всіх його учасників – пішоходів, велосипедистів, автомобілістів тощо. Зокрема, для створення рівного доступу до об’єктів дорожньо-транспортної інфраструктури на світлофорних об’єктах під час будівництва та реконструкції виконують пониження бордюрів, облаштовують тактильну плитку та встановлюють пристрої звукового супроводу. Також ми виконуємо роботи з капітального ремонту застарілих світлофорних об’єктів з облаштуванням пристроями звукового супроводу. Так, у 2024 році відремонтували 32 світлофорні об’єкти з урахуванням принципів безбар’єрності. Окрім цього, для безпечного переходу дороги, зокрема для кращого орієнтування людей з порушеннями зору, на 40 перехрестях і пішохідних переходах встановлено пристрої звукового супроводу. Наразі в Києві такими пристроями вже обладнані 298 світлофорних об’єктів», – зазначив Олександр Міщенко.

За його словами, ЦОДР у співпраці з КК «Київавтодор» облаштовує дублюючі пішохідні переходи для зручності маломобільних груп. Підземні та надземні переходи дублюють наземними, де це дозволяють державні стандарти та будівельні норми. Так, у цьому році вже облаштовані наземні переходи на перехрестях вул. Старобориспільської з вул. Миколи Хвильового та просп. Валерія Лобановського з вул. Володимира Брожка. Наразі ведуть підготовчі роботи ще на двох об’єктах.

У Києві створюють смуги для руху громадського транспорту, що дають йому змогу пришвидшити рух та уникати заторів. У місті вже впроваджено 44 такі смуги та ведуться роботи щодо облаштування ще 26.

ЦОДР також працює над розвитком веломережі. Наразі розроблено 159 км велосмуг у Києві, що розташовуються на проїжджій частині дороги та відокремлюються від автомобілів окремою смугою. Впровадження велосмуг виконується під час поточного чи капітального ремонту дороги.

Раніше повідомлялося, що вакантність на офісну нерухомість у столиці все ще не вийшла на довоєнний рівень.

Джерело

Похожие посты

В Україні «будуватимуть прозоро»: Зеленський підписав закон

Alexander

Київрада ініціює викуп земельних ділянок, які увійшли до заказника «Протасів яр» імені Романа Ратушного

Alexander

Іспанія припинить видачу «Золотих віз» із січня 2025 року

Alexander

Оставить комментарий

* С помощью этой формы вы соглашаетесь с хранением и обработкой ваших данных на этом сайте.